Akce po celé ČR a SK
+420 725 035 840
djslepi@gmail.com

Komerční akce

Jak vznikla přezdívka DJ Slepi? 

Dost často dostávám právě tuto otázku a na její vysvětlení musíme jít daleko do historie. DJ Slepi nemá nic společného s tím, že bych nic neviděl, ale celá přezdívka vychází od slepáku, který jsem v 17 letech prodělal v lázních Jeseník, kam jsem přijel podruhé a hned po první noci jsem tenkrát dostal koliku slepáku a „letěl“ jsem na operaci. 

Rok na to, jsem se do lázní vrátil a když jsem věděl, jak lázně probíhají (měsíční turnus, minimum internetu), tak jsem si tenkrát vzal na pokoj ps2, (psal se rok 2009), repráky a notebook a neustále z mého pokoje hrála muzika. A tenkrát moje kamarádka zahlásila, ty seš takovej „DJ Slepi“, protože v lázních jinak než jako „Slepák“ mi tam nikdo neřekl. 

Následně, když cca půl roku na to, jsem si koupil svůj první DJ Controler (Hercules MP3 E2 Control) (viz fotky níže), zadal jsem na Google „DJ Slepi“ a když mi nic nevyskočilo, tak jsem si to nechal 🙂 

Ano, občas jsem uvažoval tuto přezdívku změnit, ale nakonec jsem usoudil, že si ji nechám, protože stejně už mě tak všichni znají.

Diskotéky, Bary, Kluby, Festivaly – aneb z minulosti až po současnost:

Sice DJingu se věnuji od roku 2010, ale co si budeme. Jako každý jsem začínal ve svém pokojíčku, kde jsem s výše zmíněným kontrolerem se učil mixovat. Opravdové klubové hraní proto začínám datovat až od léta roku 2012, kdy jsem začal v klubu 7. nebe hrávat pravidelně úterky a čtvrtky přes prázdniny. Od té doby jsem pomaličku zdokonaloval své schopnosti a nabíral další djské nabídky v různých podnicích a sbíral každou noc zkušenosti. Od zimy roku 2012 jsem se stal hlavním rezidentnem brněnské Vaca Locy, kde jsem na této pozici byl 6 let ro roku 2018. V tomto časovém období jsem začal také spolupracovat s Taneční školou Dynamic, díky které jsme rozjeli afterpárties bílých prodloužených a Tradičního plesu v Brně. Tyto akce v brněnském BobyCentrum (již ZonerBobyHall) patří k největším akcím roku. V roce 2015 jsem měl možnost dohrát akci po kapele Scooter. V tomto období byl taky založen projekt Rid3rs s kolegou DJem Nashem, se kterým jsme několikrát odehráli ve vyprodaném Sono Centru. Následně také jsem v tomto klubu hrál solo. Největší přelom přišel v roce 2018, kdy jsem se stal rezidentem brněnského Watt Clubu a následně jsem hrál na Mácháč Festivalu 2018 a také s kolegou DJem Benittem v roce 2019. Od roku 2019 jsem rezidentem brněnského Sky Ice Baru, což je dle mě jeden z nejlepších barů v Brně. Pokud máte rádi taneční muziku a skvělé drinky (a vstup zdarma) je to místo přesně pro Vás v příjemném moderním podání. Osobně největší akci, kterou jsem kdy zažil bylo v září 2019, kdy jsem vystoupil v Boby Centru pro 3500 lidí. Toto je splněný sen! 

Kromě klubového a barového hraní, kdy převážně hraji taneční muziku ať už komerčnější nebo pořádně našlapanou klubovou se věnuji od roku 2015 i svatbám a soukromým akcím.  Pokud Vás zajímá právě toto, stačí překliknout na další stránku.

Prohlédněte si pár fotek z minulosti až po současnost 🙂 

Starší fotky ze začátku kariéry

Já se svým prvním kontrolérem, ještě z dob, kdy jsem hrál doma
Jedno z prvních hraní v klubu 7.nebe (2012)
Fléda club (2015)
Rid3rs (with DJ Nash)

Fotky z poslední doby

Ve Sky Ice Baru (2020)
V LaGrottě (Boby Centrum)
Bílá Prodloužená Dynamic
Slepi vs. 3500 lidí