Akce po celé ČR a SK
+420 725 035 840
djslepi@gmail.com

Soukromé akce

Svatby:

Od roku 2015 se kromě hraní na veřejných akcích věnuji také svatebnímu a soukromému djingu. Upřímně je to naprosto jiná disciplína než hraní v klubech a v barech proto každému klientovi přistupuji maximálně individuálně. 

Za ty roky co hraji, mám na kontě přes 90 svateb a v podstatě každá má úplně jiný průběh.

Některé svatby jsou více do starší muziky (oldies), některé víc do Cz & SK, některé jsou orientované víc do taneční muziky, zde se meze nekladou.  Hudební přáníčka i blacklist (co nehrát) jsou samozřejmostí!

Jak to vypadá, když si mě vyberete jako svého svatebního DJe?

  1. Při prvním kontaktu si řekneme základní informace a následně následuje osobní setkání nebo videohovor, kde probereme víc a vzájemně se poznáme.
  2. Zasílám novomanželský dotazník, kde následně budu mít vše po ruce (Hudební přání, blacklist, písničky k obřadu, info o místě, časová náročnost apod.)
  3. V den svatby jsem Vám maximálně při ruce. – Je to Váš den a já se snažím, aby byl co nejlepší! 
 
Co jako svatební DJ nabízím:
 
  • profesionální ozvučení obřadu nebo celé akce včetně světel
  • ozvučení oběda / odpoledne příjemnou podkresovou muzikou
  • moderace celého dne / večera
  • pokud je akce do 30 minut od Brna autem, nepožaduji přespání, pokud je to dál, budu za tuto možnost rád
 
 Narozeniny:

 

K narozeninovým večírkům přistupuji stejně jako ke svatbám. Řekneme si co a jak, pošlu Vám narozeninový dotazník a přijedu na akci.

Firemní večírky:

 Nabízím možnost i hrát na Vašem firemním večírku. Na těchto akcích hraji průřez muzikou od 80s až po současnost. Co se přání hostů týče, poslouchám je, snažím se je plnit, ale vždy se snažím koukat na parket, jak tančí většina, jako na veřejných akcích. 

Pár slov k technice:

Profesionální ozvučení reproduktory RCF JMIX8 a J8 bezproblémů ozvučí akci do 150 lidí. Pokud by byla potřeba aparatura pro větší počet účastníků, je potřeba se domluvit předem – mám možnost zajistit aparaturu až po 6kW (cca 1000 lidí)

Kompletní aparatura
Kompletní aparatura
RCF JMIX8
Eurolite led kls-190 compact light set
Setup k obřadu - plně bateriový! Blaupunkt PA10 Bluetooth & Battery speaker + Macbook